KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024235
nr 1402 4235
Oidentifierad konstnär. Jazztrio, ej signerad. Olja på duk, 95x114, yttermått inklusive ram: 105x124 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:23:42
2/6 19:25:31
500 kr
5/6 21:36:34